Skip to main content

Posłuchaj artykułów
0:00
0:00
Posłuchaj kolejnych artykułów

bezpieczeństwo i finanse


Zespół Lepiej.

Zespół Lepiej.


8 780

Jakie korzyści daje e-faktura w TAURONIE?

Zespół Lepiej.
Zespół Lepiej.

Czym jest e-faktura? To proste: zamiast wydruku na papierze otrzymujesz plik elektroniczny (PDF). Drobna zmiana czyni wielką różnicę! Dowiedz się, co zyskasz wybierając elektroniczne rozliczenia rachunków za prąd i gaz w TAURONIE. Dodatkowo, jeżeli się pospieszysz, otrzymasz ekstra bonus za aktywację e-faktury!


 

Jak aktywować e-fakturę w TAURONIE?

Zainteresowała Cię faktura elektroniczna? To usługa adresowana do klientów TAURONA. Aby z niej skorzystać, potrzebujesz urządzenia (komputera, laptopa, tabletu) z dostępem do internetu. Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie Mój TAURON. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i kliknij aktywuj e-fakturę. Wypełnij oświadczenie zgody na wystawianie elektronicznych faktur. Twoje następne rozliczenie nie będzie już papierowe.

Co daje e-faktura?

Warto zaznaczyć, że faktura elektroniczna jest równoważna z tradycyjną. Wybierając cyfrowe dokumenty, ułatwiasz sobie rozliczenia rachunków i dbasz o środowisko naturalne.

Sprawdź, co otrzymasz dzięki e-fakturze

Poniżej prezentujemy szereg korzyści, które zyskasz używając serwisu obsługowego Mój TAURON oraz e-faktury.

Komfort rozliczeń rachunków za prąd i gaz

Dzięki e-fakturze nigdy nie zapomnisz zapłacić rachunku: otrzymasz informację o jej wystawieniu oraz o zbliżającym się terminie płatności. Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

 

Lepiej korzystać z wygodnych rozwiązań. Przejdź na e-fakturę w Moim TAURONIE. Odbierz podwójny bonus za aktywację.

Sprawdź

Bezpieczeństwo danych

Cyfrowy dokument nie wymaga miejsca do przechowywania, nie zniszczy się i nie zgubi, nie skasujesz go przez przypadek. Masz pewność, że żadna niepowołana osoba nie przejrzy Twoich rachunków, jeżeli nie wyrazisz na to zgody.

Serwis obsługowy Mój TAURON chroni dokumenty i dane klientów. Ponadto umożliwia dostęp do faktur oraz umów o dowolnej porze z każdego miejsca na świecie. Błyskawicznie odnajdziesz dowolną e-fakturę.

Ekologia

Produkcja papieru ma bardzo wysoki ślad węglowy, a pozyskiwanie surowca (drewno) niszczy środowisko naturalne. Przemysł celulozowy zużywa też ogromne ilości wody. Wybór e-faktury to więc wybór rozwiązania bardziej ekologicznego. Dzięki e-fakturom klienci TAURONA ochronili przed wycinką trzy tysiące drzew w ciągu dwóch ostatnich lat!

Zgarnij bonus za aktywację e-faktury!

Dodatkową korzyścią dla osób, które zrezygnowały z papierowych rachunków jest bonus za aktywację e-faktury, czyli przelew na konto rozliczeniowe 30 złotych. Jesteś klientem TAURONA? Aby wziąć udział w promocji, uruchom e-fakturę do 31 lipca 2022 r. Jesteś nowym klientem? E-fakturę uruchomisz najwcześniej w dniu, w którym Twoja umowa z TAURONEM stanie się aktywna.

Dołącz do programu Bonus za aktywację e-faktury w trzech krokach:

  • wybierz e-fakturę – zaloguj się lub załóż konto w serwisie Mój TAURON i uruchom e-fakturę;
  • uzupełnij dane – zaktualizuj adres, numer telefonu i e-mail oraz udziel wymaganych zgód marketingowych;
  • zarejestruj zakup – jeżeli masz kilka punktów poboru, zarejestruj wszystkie osobno, aby otrzymać do każdego bonus; pamiętaj jednak, że w czasie trwania programu, możesz zrobić to tylko raz.

Bonus za aktywację e-faktury znajdzie się na Twoim koncie rozliczeniowym w TAURONIE w ciągu 120 dni od rejestracji w programie. Zwrot posłuży do uregulowania najstarszej nieopłaconej faktury. Jeżeli nie masz zaległości, wykorzystasz bonus do opłacenia bieżących i przyszłych rachunków.

E-faktura w Moim TAURONIE to nie wszystko!

Elektroniczna e-faktura za prąd i gaz to tylko jeden z ważnych elementów strategii #ZielonyZwrotTAURONA.

W serwisie Mój TAURON, bez zbędnych formalności i bez użycia papieru, opłacisz rachunki, przedłużysz umowę, zmienisz swoje dane czy uzupełnisz odczyt licznika. Korzystając z oferty TAURONA oraz serwisu obsługowego Mój TAURON, wybierasz komfort i ekologię – odpowiedzialnie włączasz się w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.