Skip to main content

styl życia


Zespół Lepiej.

Zespół Lepiej.


Spacer edukacyjny dla dzieci [ZAPISY]

Zespół Lepiej.
Zespół Lepiej.

Otaczająca przyroda odgrywa ważną rolę w naszym życiu nawet wtedy, gdy nie jesteśmy tego świadomi. Już od najmłodszych lat powinniśmy dowiadywać się jak istotne są lasy, poznawać je, uczyć się jak właściwie o nie dbać i cieszyć się ich naturalnym pięknem. Dlatego właśnie powstał cykl Leśne Warsztaty TAURONA oraz organizowany w jego ramach Edukacyjny spacer dla dzieci. Podczas bezpłatnych zajęć, uczestnicy dowiedzą się więcej na temat funkcji lasu, flory i fauny oraz możliwości spędzania w nim wolnego czasu.

Spacer edukacyjny dla dzieci [ZAPISY]

 

Cykl: leśne warsztaty TAURONA

Partner: Lasy Państwowe

Edukacyjny spacer dla dzieci odbędzie się w sobotę 8 października br. o godz. 10:00 w Wierzchosławicach, Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska. Czas trwania zajęć to 2–3 godziny. Parking znajduje się przy ścieżce dydaktycznej przed wejściem do lasu (dojazd własny). Dokładna lokalizacja znajduje się pod linkiem:

#Ścieżka przyrodniczo-leśna

Wydarzenie jest bezpłatne, przeznaczone dla dzieci w wieku 8–11 lat wraz z ich rodzicami/opiekunami. Twoje dziecko lubi spacery? Świetnie – podczas warsztatów będzie miało okazję przejść się wraz z leśnikiem leśną trasą, dostosowaną do możliwości wiekowych. Podczas zajęć nie zabraknie też czasu na edukację w przyjaznej, leśnej atmosferze.

Zapisz swoje dziecko!

 

Wyślij maila na adres: ts.lesnewarsztaty@tauron.pl

Liczba miejsc jest ograniczona!

W treści maila podaj:

  1. Nazwę wydarzenia (Edukacyjny spacer dla dzieci)
  2. Imię dziecka / dzieci
  3. Wiek dziecka / dzieci

 

Szczegóły znajdziesz w regulaminie. Zapraszamy!

Regulamin

Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku

Klauzula informacyjna do regulaminu

Klauzula informacyjna do zgody na rozpowszechnianie wizerunku