Skip to main content

Posłuchaj artykułów
0:00
0:00
Posłuchaj kolejnych artykułów

bezpieczeństwo i finanse


Zespół Lepiej.

Zespół Lepiej.


34 984

Prąd z usługą fachowca – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Zespół Lepiej.
Zespół Lepiej.

Zastanawiasz się nad zmianą sprzedawcy prądu na takiego, który zaproponuje Ci korzystniejsze warunki? A może jesteś już klientem TAURONA i chciałbyś zaoszczędzić na rachunkach, a dodatkowo zyskać wsparcie serwisanta? Sprawdź, na czym polega oferta na prąd z usługami assistance i dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie.


 

Prąd z serwisantem – na czym to polega?

Serwisant 24H to oferta TAURONA, która jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i średnich firm. Jako osoba związana umową, oprócz gwarancji rabatu na prąd przez cały okres trwania cennika, otrzymujesz serwis urządzeń elektrycznych RTV, AGD i PC (maksymalnie 24 godziny od chwili zgłoszenia usterki w dni robocze). Możesz liczyć także na pomoc w przypadku awarii instalacji elektrycznej (w ciągu 4 godzin, przez 24h, 7 dni w tygodniu i święta).

Pomoc obejmuje pogwarancyjną naprawę urządzeń bez górnego limitu wiekowego i bez potrzeby przedstawiania dowodu zakupu.

Jeśli serwisant nie przyjedzie do Ciebie w ustalonym czasie, TAURON zwraca pieniądze do limitu 500 zł po okazaniu rachunku lub faktury za naprawę, którą zleciłeś komuś innemu. Sprzedawca energii pokrywa również wszelkie koszty związane z dojazdem fachowca, ekspertyzą, naprawą i częściami zamiennymi. Jeżeli naprawa uszkodzonego sprzętu nie jest możliwa na miejscu, TAURON ponosi opłatę za transport urządzenia do serwisu i z powrotem.

Ile kosztuje prąd z serwisantem?

Zastanawiasz się pewnie, ile kosztuje prąd z serwisantem? Tak naprawdę wszystko zależy od wybranej przez Ciebie grupy taryfowej. Jedno jest pewne – po spełnieniu kilku warunków Twoja cena energii elektrycznej będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do ceny w taryfie TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE. W przypadku, gdy wybierzesz ofertę Prąd Eko z Serwisantem 24H rabat wyniesie nie mniej niż 10% od taryfy sprzedawcy. Zniżka będzie obowiązywać w okresie obowiązywania cennika, bez względu na zmianę cen w taryfie.

Pamiętaj, że każdorazowa naprawa sprzętu z usługą Serwisant 24H wiąże się z oszczędnością pieniędzy. Podpisana umowa w okresie trwania cennika gwarantuje Ci aż sześć napraw rocznie – o wartości 500 zł każda. Jeżeli naprawa przekroczy wartość 500 zł – z własnej kieszeni pokrywasz jedynie zaistniałą różnicę (oszczędzisz 500 zł). W ten sposób możesz zaoszczędzisz nawet 3000 zł w skali roku (w trakcie trwania cennika). Robi wrażenie, prawda?

Tańszy prąd i wsparcie serwisanta to jeszcze nie wszystko. Dla klientów, którzy podpiszą umowę na 3 lata TAURON przygotował prezent w postaci 100 zł na konto rozliczeniowe za zakup w Moim TAURONIE.

Pozostałe usługi assistance

Prąd z usługami serwisowymi to nie tylko pomoc elektryka, który naprawi lodówkę czy wymieni zepsute gniazdko. W zależności od zawartej umowy możesz liczyć na wsparcie szklarza, ślusarza, hydraulika, a nawet informatyka czy technika urządzeń klimatyzacyjnych. Możesz także zdecydować się na ofertę prądu z całodobowym dostępem do prywatnej opieki medycznej. Poniżej znajdziesz aktualną listę pakietów assistance oferowanych przez TAURONA:

Prąd z Serwisantem 24H

Usługa Serwisant 24H obejmuje profesjonalne wsparcie w przypadku awarii urządzeń elektrycznych oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej w Twoim domu. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: (22) 890 29 29 by umówić wizytę z serwisantem lub elektrykiem. Fachowiec zdiagnozuje problem i naprawi sprzęt na miejscu, a w razie konieczności zabierze urządzenie do serwisu.

W ramach usługi opłacany jest dojazd fachowca na miejsce awarii, ekspertyza, materiały i części zamienne, naprawa, jak również transport urządzenia do serwisu i z powrotem. Jeśli w okresie trwania umowy zgłosisz sześć, czyli maksymalną liczbę awarii (do 500 zł za usunięcie każdej z nich), zaoszczędzisz łącznie aż do 3000 zł.

Prąd z Serwisantem 24H PLUS

Prąd z Serwisantem 24H PLUS to rozszerzona opcja usługi Prąd z Serwisantem 24H. Co zyskasz dodatkowo, gdy zdecydujesz się na ten wariant? Przede wszystkim większy wybór specjalistów gotowych szybko i skutecznie naprawić usterkę. Możesz liczyć na pomoc nie tylko elektryka czy serwisanta, ale również szklarza, ślusarza, hydraulika, technika urządzeń klimatyzacyjnych i informatyka. Niezależnie od tego, które z Twoich domowych urządzeń odmówi posłuszeństwa – AGD, RTV, PC, klimatyzator czy oczyszczacz powietrza – umówiony fachowiec przyjedzie najszybciej jak to możliwe, postawi diagnozę i błyskawicznie zajmie się naprawą. Podobnie jak w przypadku usługi Prąd z Serwisantem 24H – nie ponosisz kosztów transportu, naprawy ani części zamiennych. Pamiętaj, że jeśli fachowiec TAURONA nie dojedzie do Ciebie w ustalonym czasie, a Ty będziesz zmuszony do skorzystania z usług innego fachowca, to po okazaniu rachunku otrzymasz zwrot pieniędzy – do wysokości 500 zł.

Serwisant komputerowy 24H

Znasz to nieprzyjemne uczucie, gdy laptop przestaje reagować na Twoje polecenia albo co gorsza – w miejscu czytanego artykułu pojawia się osławiony blue screen? Cóż, prawidłowe działanie sprzętu informatycznego to podstawa – zarówno dla tych, którzy pracują w trybie home office, jak i dla tych, którzy korzystają z komputera dla przyjemności.

Jeżeli nie jesteś informatykiem bądź programistą, który naprawy sprzętów komputerowych ma w małym palcu, z pewnością przyda Ci się pomoc specjalisty. W ramach usługi Serwisant komputerowy 24H otrzymujesz:

  • zdalne wsparcie informatyka (kontakt do 1 h od momentu zgłoszenia, od 8:00 do 18:00 w dni robocze),
  • transport do serwisu i naprawę sprzętu (przyjazd do 24 h, całodobowo w dni robocze),
  • naprawę instalacji elektrycznej (przyjazd do 4 h, całodobowo, również w święta).

Pamiętaj, że w ramach usługi możesz skorzystać z puli trzech napraw o wartości do 1000 zł każda. Łącznie możesz zaoszczędzić nawet 3000 zł. Dodatkowo Serwisant komputerowy 24H pozwala na zsumowanie dwóch dostępnych limitów i pokrycie kosztów naprawy wycenionej nawet do 2000 zł.

Zdrowie 24H

Całodobowa prywatna opieka medyczna w blisko 2000 placówek w 500 miastach w Polsce? To możliwe! Do tego 17 specjalistów na wyciągnięcie ręki i 20 zabiegów rehabilitacyjnych bez czekania w kolejkach. To wszystko zapewnia usługa Zdrowie 24H, którą możesz wygodnie dodać do swojej umowy na prąd. Jednocześnie obniżysz rachunki za dostawę prądu i otrzymasz 3000 zł na wsparcie elektryka.

Zwróć uwagę na to, że w razie nagłych wypadków lub zachorowań możesz wykorzystać w ciągu roku nawet 3800 zł na usługi medyczne, co daje pulę aż 11400 zł przy wyborze oferty na 3 lata.

Dlaczego warto wybrać usługi assistance?

Oferta na prąd z dodatkiem usług assistance to szereg korzyści, z których najważniejsze to:

  • niższa cena za prąd,
  • oszczędność czasu – przeznaczanego na samodzielną naprawę lub znalezienie fachowca,
  • doświadczeni specjaliści na wyciągnięcie ręki,
  • dodatkowe bonusy.

Najważniejszą korzyścią wydaje się jednak komfort, że nawet w sytuacji awaryjnej – możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.