Skip to main content

Posłuchaj artykułów
0:00
0:00
Posłuchaj kolejnych artykułów

styl życia


Zespół Lepiej.

Zespół Lepiej.


1 542

Dodatkowa opieka medyczna – czy warto?

Zespół Lepiej.
Zespół Lepiej.

Gdy przychodzi choroba lub zdarza się nieszczęśliwy wypadek, kluczowe znaczenie ma szybka pomoc medyczna. Uzyskasz ją w ramach oferty Prąd z usługami Zdrowie i Opieka 24H. Obawiasz się kosztów? Niepotrzebnie. Jeśli wybierzesz ofertę TAURONA, zapewnisz sobie łatwy dostęp do specjalistów i zabiegów w przypadku nagłej choroby lub wypadku.


 

Troska o zdrowie – dlaczego jest tak ważna?

Wypadek czy nagła choroba mogą przydarzyć się każdemu – dlatego warto wcześniej przygotować się na takie sytuacje. Wszystko po to, aby w takim przypadku, zagwarantować sobie szybką opiekę medyczną. Taką możliwość daje swoim klientom TAURON.

Pakiet dodatkowych usług medycznych – czy warto?


Opieka medyczna od TAURONA to łatwy dostęp oraz wysoka jakość usług medycznych.

Gwarantowane świadczenia medyczne mają wiele zalet, są to:

  • szybki dostęp do specjalistów – na konsultację lub zabieg czekasz maksymalnie kilka dni, co minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań związanych z odraczaniem leczenia;
  • wizyty i zabiegi bez kolejek – wizyty rozpoczynają się o ustalonych godzinach, nie musisz długo oczekiwania na przyjęcie;
  • wysoki standard usług – w prywatnym gabinecie możesz liczyć na indywidualne podejście.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru pakietu medycznego? Wskazujemy pięć najważniejszych cech pakietu medycznego na przykładzie oferty Prąd z usługami Zdrowie i Opieka 24H od TAURONA.

1.    Zakres usług

W pakiecie Zdrowie 24H znajduje się między innymi dostęp do 18 lekarzy specjalistów, 67 badań laboratoryjnych, 46 diagnostyk radiologicznych i 20 analiz USG. W skład pakietu wchodzi też 20 zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet Opieka 24H gwarantuje Ci pomoc po nieszczęśliwym wypadku i w razie nagłej choroby. Zawiera domowe usługi pielęgniarskie (m.in. podłączenie kroplówki, iniekcje domięśniowe, zmianę opatrunku), dostarczanie leków i zakupów spożywczych oraz transport na zabiegi rehabilitacyjne i z powrotem (do 50 km od adresu punktu poboru energii elektrycznej), a także gwarantuje opiekę nad Twoim psem lub kotem, gdy zachorujesz lub ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi.

2.    Cena

Na rynku dostępnych jest wiele prywatnych usług medycznych o zróżnicowanych cenach. W pakiecie medycznym od TAURONA otrzymujesz atrakcyjny zestaw wizyt, zabiegów i usług bez dodatkowych opłat. Kupujesz je w pakiecie z energią elektryczną. Przez trzy lata trwania umowy możesz wykorzystać nawet 11 400 zł na usługi medyczne.

Dodatkową zachętą są bonusy za podpisanie umowy (100 zł) i aktywację e-faktury (30 zł) oraz prąd tańszy niż w taryfie sprzedawcy.

3.    Dostępność specjalistów

Pakiet Zdrowie 24H pozwala skorzystać z konsultacji 18 różnych specjalistów, w tym alergologa, dermatologa, okulisty i laryngologa. Masz też możliwość konsultacji z internistą. Lekarz specjalista przyjmie Cię w terminie do 5 dni roboczych od zgłoszenia. Lekarz przyjedzie pod adres wskazany jako PPE (Punkt Poboru Energii) w czasie nie dłuższym niż 6 godzin od zgłoszenia potrzeby w Centrum Pomocy. Teleporadę otrzymasz w ciągu 2 godzin. Dodatkowo, pakiet Opieka 24H zapewnia wizytę pielęgniarki najpóźniej 2 dni robocze od zgłoszenia.

4.    Liczba placówek

Pakiet Zdrowie i Opieka 24H zapewniają całodobowy dostęp do około 2000 prywatnych placówek medycznych w 500 miastach.

5.    Dodatkowe usługi

W skład pakietu Opieka 24H wchodzi też opieka nad zwierzętami domowymi (psy i koty): karmienie, wyprowadzanie i transport. Dodatkowym bonusem jest pomoc elektryka w przypadku awarii instalacji elektrycznej, gdy np. w Twoim domu czy mieszkaniu niechcący przewiercony zostanie kabel elektryczny podczas remontu, czy nie działa gniazdko elektryczne. Wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę. Elektryk pojawi się w ciągu 4 godzin od przyjęcia zgłoszenia.

Pakiet Zdrowie i Opieka 24H są dostępne dla każdego – bez limitu wieku, bez weryfikacji historii zdrowia. Dzięki nim wystarczy jeden telefon, żeby uzyskać bezpłatną konsultację i pomoc medyczną w chorobie lub w razie wypadku.