Skip to main content

styl życia


Zespół Lepiej.

Zespół Lepiej.


Z psem po lesie [ZAPISY]

Zespół Lepiej.
Zespół Lepiej.

Dużo mówi się o tym, jak ważne jest spędzanie czasu w otoczeniu natury. Las to idealne miejsce na długie spacery, zwłaszcza gdy jesień zachwyca nas paletą barw. Nie tylko ludzie będą zadowoleni z takiej formy spędzania czasu, ale także nasze psy, które potrzebują odpowiedniej dawki ruchu.

Z psem po lesie [ZAPISY]

 

Cykl: leśne warsztaty TAURONA

Partner: Lasy Państwowe

Zabierz swojego czworonożnego przyjaciela na bezpłatne wydarzenie „Z psem po lesie”  w Zalesiu (Nadleśnictwo Miechów) i zobacz, jak można miło spędzać czas eksplorując leśne ścieżki. Na spacerze nie zabraknie też elementów edukacyjnych. „Z psem po lesie” to około 3-godzinna wycieczka lasem, która odbędzie się w sobotę 15 października br. o godzinie 10:00 w Zalesiu, Nadleśnictwo Miechów.

Dokładna lokalizacja startu spaceru znajduje się pod linkiem: kliknij tutaj

Wydarzenie jest przeznaczone dla opiekunów z psami. Grupa zostanie poprowadzona przez leśnika po malowniczych okolicach.  W trakcie spaceru będzie dostępny trener psów/behawiorysta, do którego podczas całego wydarzenia będzie można podejść i skonsultować zachowanie swojego pupila. 

Weekend to idealny czas, by w aktywny sposób odetchnąć od obowiązków i poznawać uroki leśnej przyrody wraz z pupilem. Spacery to świetna forma spędzania czasu z psem – gwarantujemy, że ani Ty, ani Twój zwierzak nie będziecie się nudzić!

Zapisz się na wydarzenie

 

W mailu napisz:

  1. Nazwę wydarzenia (z psem po lesie)
  2. Swoje imię
  3. Imię psa

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Wyślij e-mail

Zapisz się już teraz na bezpłatny spacer „Z psem po lesie” – napisz nam maila na adres: ts.lesnewarsztaty@tauron.pl

Wszelkie szczegóły znajdziesz w regulaminie. Zapraszamy!

Regulamin

Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku

Klauzula informacyjna do regulaminu

Klauzula informacyjna do zgody na rozpowszechnianie wizerunku